Tavsiye Et. Yazdır

ULUSLARARASI YAPAY ZEKA UYGULAMALARI KONFERANSI (ICIDAAI) 2020

Etkinlik Türü
Kongre
Akademik Alanlar
Mühendislik Bilimleri
Sosyal Bilimler
Fen Bilimleri
Tıbbi Bilimler
Ülke
Türkiye
Şehir
Yalova
Etkinlik Tarihi
08 Ekim 2020
11 Ekim 2020
Başvuru Metni Son Tarih
30 May 2020
Tam Metin İçin Son Tarih
08 Eylül 2020
Katılım Ücreti
300-550 TL Arası

Anasayfa

HOŞGELDİNİZ

Konferans Hakkında

Uluslararası Yapay Zeka Uygulamaları Konferansı (ICIDAAI)

ICIDAAI 2020'nin amacı, tüm dünyadan akademisyenler, araştırmacılar ve sektör profesyonellerine Yapay Zeka uygulamaları üzerine araştırma sonuçlarını sunmak için bir platform sağlamaktır. Bu konferans, delegelerin yüz yüze yeni fikirler ve uygulama deneyimleri alışverişi yapma, araştırma veya iş ilişkileri kurma ve gelecekteki işbirliği için küresel ortaklar bulma fırsatları sunar. Konferans, açılış sunumları, paralel oturumlar ve poster sunumları olacak şekilde üç iletişim modundan oluşacaktır. Sunulan konferans bildirileri, konferansın bilimsel komitesi tarafından emsal olarak değerlendirilecektir.

ICIDAAI, Yalova Üniversitesiİstanbul ÜniversitesiKocaeli ÜniversitesiSakarya ÜniversitesiUET Lahore ÜniversitesiMatej Bel ÜniversitesiTlemcen Üniversitesi8 Mai 1945 Guelma ÜniversitesiInternational Vision Üniversitesi ve IQRA National Üniversitesi işbirliği ile düzenlenmektedir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Bildiri Gönderimi

Tüm bildiriler bilimsel komite tarafından değerlendirilecek ve özgünlük, teknik yeterlilik, araştırma içeriği, doğruluk, konferansla ilgisi, katkıları ve okunabilirliği esas alınarak değerlendirilecektir. Kabul edilen tam metin bildiriler ve özetler, inceleme aşamasından sonra tam metin bildiriler kitabımızda ve özet bildiriler kitabımızda yayınlanacaktır. Tüm konuları görmek için tıklayınız..

Tarihler

Önemli Tarihler
Özet teslimi: 8 Mayıs 2020 30 Mayıs 2020
Kabul bildirimi: 15 Haziran 2020
Erken kayıt için son tarih: 30 Haziran 2020
Bildiri tam teslim tarihi: 8 Eylül 2020
Kayıt için son tarih: 7 Ekim 2020

Duyurular

Duyurular

Online Gönderi

Online Özet-Tam Metin Gönderimi

Akademik Kongre/Sempozyum vb. Özet ve Tam Metin Gönderim Kuralları İçin Yazarlara Bilgi Yada Yazım Kuralları Kısmını İnceleyin. Akademik İndex Özet-Bildiri Değerlendirme Sistemine Dahil Olan Etkinliklere Özet/Tam Metin Gönderimi İçin Aşağıdaki Linki Tıklayın

Online Sistemimize Dahil Olan Etknliklere; Online Özet/Tam Metin Gönderimi İçin Tıklayın...  (Bu Linkte Online Sisteme Dahil Olan Etkinliklere Bildiri Gönderilebilmektedir.)

Etkinliğin İsmi
ULUSLARARASI YAPAY ZEKA UYGULAMALARI KONFERANSI (ICIDAAI) 2020

Tanımlanmış Sayfalardaki İçeriklerin Sorumluluğu Sayfa Sahipleri Üzerindedir.!!!İçerik, Akademik Metin ve Araştırma Metinlerini Kaynak Göstermeden Kullanmayınız!!!