Tavsiye Et. Yazdır

3rd International Conference on Social Sciences and Education Research

Etkinlik Türü
Konferans
Ülke
İtalya
Şehir
Roma
Etkinlik Tarihi
27 Nisan 2017
29 Nisan 2017
Başvuru Metni Son Tarih
17 Nisan 2017

Anasayfa

 
ICSER-International Conference Series kapsamında yer alan 3rd International Conference on Social Science and Education Research- 3.Uluslararası Sosyal Bilimler & Eğitim Araştırmaları Konferansı 27-29 Nisan 2017 tarihleri arasında Roma-İtalya'da gerçekleştirilecektir. Konferans, ICSER-International Center of Social Science & Education Research tarafından düzenlenmekte ve International Journal of Social Sciences & Education Research (IJSSER) ve Journal of Tourism Theory & Research (JTTR) dergileri tarafından desteklenmektedir.

Konferansta sözlü sunum, poster sunum ve sanal sunum olarak İngilizce ya da Türkçe sunum yapılabilmektedir. Konferansta sunulan tüm bildiriler "Bildiriler Kitabı"nda tam metin olarak ve IJSSER ya da JTTR dergilerinde ise makale olarak yayınlanacaktır. Detaylı bilgilere "
Yayın Bilgileri" başlığından ulaşılabilir...

Önemli tarihler için ayrıntılı bilgiye 
buradan ulaşılabilir. 

Duyurular

Duyurular

Eklenmedi

Online Gönderi

Online Özet-Tam Metin Gönderimi

Akademik Kongre/Sempozyum vb. Özet ve Tam Metin Gönderim Kuralları İçin Yazarlara Bilgi Yada Yazım Kuralları Kısmını İnceleyin. Akademik İndex Özet-Bildiri Değerlendirme Sistemine Dahil Olan Etkinliklere Özet/Tam Metin Gönderimi İçin Aşağıdaki Linki Tıklayın

Online Sistemimize Dahil Olan Etknliklere; Online Özet/Tam Metin Gönderimi İçin Tıklayın...  (Bu Linkte Online Sisteme Dahil Olan Etkinliklere Bildiri Gönderilebilmektedir.)

Etkinliğin İsmi
3rd International Conference on Social Sciences and Education Research

Tanımlanmış Sayfalardaki İçeriklerin Sorumluluğu Sayfa Sahipleri Üzerindedir.!!!İçerik, Akademik Metin ve Araştırma Metinlerini Kaynak Göstermeden Kullanmayınız!!!