Yazdır

Merhaba;Sitemiz başta akademisyenler, lisansüstü öğrenciler, eğitim kurumları, özel ve kamu kurumları ve tüm araştırmacılara hizmet vermek gayesiyle kurulmuştur.

Akademisyen ya da araştırma kurumu  ve araştırma departmanı üyesi iseniz ya da lisansüstü derecesine sahip olup yayımlanmış eserleriniz bulunmakta ise indeximize dahil olmak için başvurabilirsiniz.

Yayın indeximiz özellikle eğitimlerde kullanılacak kitaplarla başlamıştır.

Ayrıca bölümünüz, araştırma merkeziniz, ya da diğer akademisyen ve araştırmacılarla birlikte oluşturduğunuz belli misyona özgülenmiş ekibinizi sitemizde indeksleyerek tanıtımınıza katkı sağlayabilirsiniz.

İndexlenmiş dergilerimize ait linkler genel kullanıma açılmamıştır. Dergi indexleri için asosindex vb. index sitelerini kullanabilirsiniz.

Arge-Üniversite, Araştırmacı-Üniversite, Üniversite-Sanayi İşbirliklerinin Kurulabilmesi Öncelikle İlgili Tarafların Birbirini Kolayca Bulabileceği ve Ön Bilgi Edinebileceği Ortamlardan Geçecektir.

Akademik dünya ile araştırmacı ve öğrencilerin ve iş dünyasının etkileşiminin artması tarafların birbirini tanıması , alternatif kaynak ve yöntemlerden haberdar olması ile hızlanabilecektir.

Eğitim ve öğretim faaliyetlerinde geçirilen sürenin verimli geçirilmesi yükseltilecek binaların temelinin sağlamlığına benzemektedir. Temelin sağlam atılması binanın yükseltilmesine imkan ve hız katacağı gibi tersi durum binanın yüksekliği ve sağlamlığı konusunda bir ömür boyu tereddüt yaşanmasını getirmektedir. Hem eğitim hem de araştırma faaliyetlerinde kullanılacak yazılı ve görsel her türlü materyalin iyi seçilmesi sizin işinizi ve başarınızı kolaylaştıracaktır.

 

www.akademikindex.com